ackerman_eren_
🔴 Live nu 27Bekijk ackerman_eren_ live op Chaturband
Stem af om ackerman_eren_ live te zien op Chaturband. Sluit je aan bij de menigte voor realtime streaming, interactieve verzoeken, private-room-opties en energieke broadcasts rechtstreeks in jouw browser.
Live Publiek Interactie
Spring in de livechat en interacteer met ackerman_eren_. Gebruik fan-tools, tips en kamerfuncties om de voorstelling in realtime vorm te geven.
Fanstemmen & Ranglijsten
Ondersteuning tonen met het Like- en Dislike-stemmen-systeem. Jouw stem helpt artiesten te rangschikken en tilt favoriete artiesten hoger op het Main Stage.
VIP Backstage-pas
Op zoek naar een directere ervaring? Gebruik de livechat of de artiestenlinks om toegang te krijgen tot privékamers, promotieprofielen en exclusieve backstage-opties.
Trending-tags voor ackerman_eren_
🎸 Snel navigeertips
- Bladeren: Gebruik de linker- en rechterpijlen om door live profielen te bladeren, of druk op R voor een willekeurig profiel.
- Volledig scherm: Druk op F om de speler te vergroten.
- Volume: Druk op M om de speler te dempen of het geluid weer in te schakelen.
- Profielacties: Gebruik de zichtbare volg-, lijst-, deel-, recensie- en promotiebedieningen voor dit profiel.
PRESTATIE STUDIO
ackerman_eren_ in één oogopslag
Een duidelijke weergave van opgeslagen uitzendingactiviteit, publiekssignalen en beschikbaarheids-patronen. Alle historische tijden worden weergegeven in UTC.
Volgersmomentum
Hoe het huidige aantal volgers is veranderd ten opzichte van opgeslagen UTC-basislijnen.
Wijzigingen gebruiken het nieuwste bron-totaal en de dichtstbijzijnde opgeslagen UTC-basislijn ten minste 1, 7 of 30 dagen eerder. Een negatief getal betekent dat de bron minder volgers heeft gerapporteerd.
Wat de geregistreerde geschiedenis zegt
Een eenvoudige lezing van de opgeslagen activiteit in dit bereik. Het beschrijft het verleden; het voorspelt geen toekomstig schema.
ackerman_eren_ online tijd
Elke kolom toont de geregistreerde uitzendingstijd voor één UTC-dag.
Volgersgroei
Elke kolom toont de verandering ten opzichte van de vorige opgeslagen UTC-volgerssnapshot.
| Dag | Volgers | Wijziging |
|---|---|---|
| Sep 26 · now | 7,091 | +13 |
| Sep 25 | 7,078 | +4 |
| Sep 24 | 7,074 | +4 |
| Sep 23 | 7,070 | +3 |
| Sep 22 | 7,067 | 0 |
| Sep 21 | 7,067 | +7 |
| Sep 20 | 7,060 | 0 |
| Sep 19 | 7,060 | +11 |
| Sep 18 | 7,049 | +10 |
| Sep 17 | 7,039 | +4 |
| Sep 16 | 7,035 | +2 |
| Sep 15 | 7,033 | +6 |
| Sep 14 | 7,027 | +9 |
| Sep 13 | 7,018 | +5 |
ackerman_eren_ beschikbaarheidsritme
Donkerdere vakjes hadden minder opgenomen uitzendingstijd; helderdere vakjes geven aan dat het model vaker online gevonden werd.
Details van dagelijkse sessies
Een compacte samenvatting van de meest recent vastgelegde dagen in de geselecteerde periode.
| Dag | Online | Sessies | Piek | Typisch |
|---|---|---|---|---|
| Sep 26 | 3h 51m | 1 | 15 | 15 |
| Sep 25 | 3h 59m | 1 | 15 | 15 |
| Sep 24 | 4h 36m | 1 | 15 | 15 |
| Sep 23 | 4h 27m | 1 | 15 | 15 |
| Sep 22 | 4h 18m | 1 | 10 | 10 |
| Sep 21 | 3h 44m | 1 | 14 | 14 |
| Sep 20 | 2h 53m | 1 | 10 | 10 |
| Sep 19 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 18 | 4h 29m | 1 | 8 | 8 |
| Sep 17 | 4h 27m | 1 | 9 | 9 |
| Sep 16 | 3h 28m | 1 | 9 | 9 |
| Sep 15 | 3h 26m | 1 | 7 | 7 |
| Sep 14 | 4h 13m | 1 | 10 | 10 |
| Sep 13 | 3h 01m | 1 | 10 | 10 |
Recente uitzendingen
Laatste opgeslagen sessies voor dit profiel in UTC.
- 3h 51m onlinetot 14:26 UTC
- 3h 59m onlinetot 15:30 UTC
- 4h 36m onlinetot 15:02 UTC
- 4h 27m onlinetot 15:24 UTC
- 4h 18m onlinetot 15:30 UTC
- 3h 44m onlinetot 14:44 UTC
- 2h 53m onlinetot 13:55 UTC
- 4h 29m onlinetot 14:51 UTC
- 4h 27m onlinetot 14:58 UTC
- 3h 28m onlinetot 14:43 UTC
- 3h 26m onlinetot 14:49 UTC
- 4h 13m onlinetot 15:16 UTC
Wat elk getal betekent
Prestatierang is een actuele gematerialiseerde trendbenchmark; een lagere rang is sterker. Categorie rang gebruikt dezelfde benchmark alleen onder de overeenkomende categorie.
Online tijd, sessies, dagelijkse trend en de heatmap komen uit de activiteitentracker in UTC. Ze tonen geregistreerde waarnemingen, niet een beloofde planning of een volledig streamlog.
Volgers en live kijkers komen uit de laatst geïmporteerde kamer-snapshot. Het typische publiek wordt gewogen naar de geregistreerde tijd, terwijl het piekpubliek de hoogste opgeslagen waarneming in het geselecteerde bereik is.
Wijziging in volgers vergelijkt het huidige geïmporteerde volgersaantal met dagelijkse UTC-baselinesnapshots. Een negatief getal geeft een lagere waarde in de bron-snapshot weer; het is geen prognose of maatstaf voor ledenactiviteit op Chaturband.
Ranglijsten gebruiken de huidige gematerialiseerde prestatienorm; het totaal aan kijkers en volgers komt uit de laatste geïmporteerde kamer-snapshot.
Uitzendvergelijking
Vergelijk recente activiteit
Voeg andere artiesten toe om de geverifieerde uitzendsduur, sessies, actieve dagen en piekpubliek voor de geselecteerde periode te vergelijken.
| Artiest | Uitzendtijd | Sessies | Actieve dagen | Gemiddelde sessie | Piekpubliek | Acties |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@ackerman_eren_Huidig profiel | 27h 52m | 7 | 7 | 239 min | 15 |
Feedback uit de gemeenschap
Serieuze reviews voor ackerman_eren_
Schrijf een serieuze review
Beoordeel elke categorie en beschrijf de show in specifieke, respectvolle termen. Recensies worden pas gepubliceerd na moderatie.
Log in om een beoordeling te schrijvenFAQ voor fans
Is ackerman_eren_ online right now?
ackerman_eren_ is currently listed as online with 15 viewers. Live availability updates automatically as the source feed refreshes.
Where is ackerman_eren_ broadcasting from?
The latest source snapshot lists ackerman_eren_ as broadcasting from Colombia.
Does ackerman_eren_ have a generated preview?
Yes. ackerman_eren_ currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for ackerman_eren_?
The latest source snapshot lists ackerman_eren_ at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch ackerman_eren_ live?
Use the live-room action on this profile to continue to ackerman_eren_ through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Navigeer door de directory met live optredens
Als je genoten hebt van de live set van ackerman_eren_, ontdek dan meer artiesten op Chaturband. Gebruik de onderstaande interne links om vergelijkbare live acts te browsen op categorie, land, publieksgrootte en tag.
Interactieve speeltjesbesturing
Bekijk artiesten met interactieve kamervoorzieningen, realtime chattools, fan-doelen en fooiopties die zijn ontworpen voor live publieksparticipatie.
Passionele duo's & live acts
Ontdek solo-artiesten, koppels, duo's en thematische live kamers die zijn georganiseerd via nette categoriepagina's en snelle interne filters.
Exclusieve backstage-pass
Veel artiesten bieden privéruimtes, promotieprofielen en directe links voor fans die een persoonlijkere live-ervaring willen.